HAKKIMIZDA

Bizler uzun yıllar sektörün vermiş olduğu tecrübe ile UŞAKTA Saban ALAN tarafından kurulmuştur.Firmamız sektöründe uzman kadrosu ile uşakta eksiz oluk,güneş enerjesi, doğal gaz ,sıhhı tesisat, Sulu Baca Sistemleri, Filitreli Baca Sistemleri ile hizmetinizdeyiz.Ayrıca krom galvaniz depo imalatı montaj servis bakım onarım hizmeti vermektedir
İnşaat sektöründe, her işin konumuna göre ekip ve ekipmanlarımızla, fizibilite aşamasından başlayarak işin organizasyonunun yapılması ve bu organizasyon dahilinde iş bitim tarihinde/daha önce işi en kaliteli şekilde çevreye zarar vermeden yapmaktır.

Mükemmel müşteri memnuniyeti ilkesi ile metal ve çatı konusunda kaliteli ürünler kullanarak, hizmetlerin minimum maliyet ve maksimum fayda ile sunulması ve fayda sunumu neticesinde müşteri memnuniyetlerini arttırarak sektörün devleri arasında yer almak. ENSAR METAL olarak, müşteri memnuniyeti, müşteri istekleri, müşteri bütçesi, kısacası müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.

Her türlü ihtiyacınıza hemen cevap verebilen ve tecrübeli kadrosuyla tüm teknik sorununuzda yanınızda ve yardımınıza hazırdır.Çözümlerin ayrıntılarda saklı olduğunu, Ayrıntıların da bir farklılık göstergesi olduğunu biliyoruz ve diyoruz ki. ” Artik çatınız ile ilgili her türlü problemlere çözüm bulabilirsiniz. Problemlerinize kalıcı çözümler bularak sizlere kesin çözümleri garanti veriyoruz.

 

HİZMETLERİMİZ

Çatı Yağmur Olukları (Eksiz Oluk) Üretim – Tamir ve Montajı
Havalandırma Sistemleri İmalat ve Montaj
Sığınak Havalandırma Sistemleri İmalat ve Montaj
Baca Sistemleri İmalat ve Montaj
Doğalgaz Baca Sistemleri İmalat ve Montaj
Sac İşleri
Eksiz Oluk
Sulu Baca
Sanayi Bacaları
Krom – Galvaniz Depo İmalatı
Güneş Enerji Sistemleri İMALAT MONTAJ SERVİS BAKIM ONARIM
Endüstriyel Mutfak ekipmanları,
Otel mutfak ekipmanları,
Paslanmaz mutfak,
Sanayi tip mutfak ekipmanları
Evye,krom lavabo,krom evye,krom davlumbaz,krom masa
Havalandırma Sistemleri